KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099086
nr 1409 9086
Oidentifierad konstnär. Signerad Olsson, Kust. Olja på duk, 48x67, yttermått inklusive ram: 59x79 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:13:09
22/7 03:45:33
100 kr
2/8 19:33:28